Sigma Contemporary 10-18mm F/2.8 DC DN for Canon RF

  • Sigma Contemporary 10-18mm F/2.8 DC DN for Canon RF

    Gamintojas
    Sigma
  • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

    OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

    Privalumai Trūkumai
    Platus židinio diapazonas (10–18 mm): Idealiai tinka kraštovaizdžio fotografijai, architektūrai ir vaizdo įrašų rašymui, suteikiant itin plačią perspektyvą. Tai leistų fotografams ankštose erdvėse užfiksuoti plačius vaizdus, didelius interjerus ar kūrybines perspektyvas. APS-C aprėptis (DC žymėjimas): Nuolatinės srovės žymėjimas rodo, kad objektyvas būtų skirtas APS-C jutikliams, o tai reiškia, kad jis neužtikrins viso kadro „Canon“ RF korpusų, neįjungęs apkarpymo režimo. Viso kadro fotoaparatuose dėl to gali sumažėti skiriamoji geba ir efektyvus židinio nuotolio poslinkis iki maždaug 16–29 mm.
    Greita diafragma (f/2,8): Nuolatinė f/2,8 diafragma visame priartinimo diapazone puikiai tinka esant prastam apšvietimui, todėl galite fotografuoti tamsesnėmis sąlygomis nedidinant ISO. Taip pat puikiai tinka norint pasiekti nedidelį fono suliejimą (bokeh) plačiakampiam objektyvui. Iškraipymas ties 10 mm: Itin platūs objektyvai, ypač priartinimas, dažnai patiria pastebimus iškraipymus (pvz., vamzdžio iškraipymus) esant plačiausiam židinio nuotoliui, ypač 10 mm. Nors tai dažnai gali būti ištaisyta atliekant papildomą apdorojimą, tai gali būti trūkumas fotografams, ieškantiems tobulai tiesių linijų (pvz., architektūrinėje fotografijoje).
    „Sigma Build“ kokybė: „Sigma Contemporor“ linija yra žinoma kaip suderinama tvirtos konstrukcijos kokybė ir prieinama kaina. Šis objektyvas greičiausiai būtų patvarus, tvirtos konstrukcijos, mažesnio ir lengvesnio nei „Sigma“ serijos „Art“, bet vis tiek pasižymintis dideliu našumu. Potencialiai mažiau aštrūs posūkiuose: Nors „Sigma“ objektyvai yra žinomi dėl didelio centrinio ryškumo, itin plataus priartinimo objektyvų kampai paprastai būna švelnūs, ypač esant didesnei diafragmai. Jei ryškumas nuo krašto iki krašto yra labai svarbus, tai gali būti trūkumas.
    Atsparus oro sąlygoms dizainas: kuris yra naudingas lauko ir kraštovaizdžio fotografams. Sutelkti dėmesį į kvėpavimą: Plačiakampiai objektyvai kartais kvėpuoja fokusu, o tai reiškia, kad kadravimas gali šiek tiek pasikeisti, kai perkeliate fokusą. Tai gali būti trūkumas vaizdo įrašų kūrėjams, kuriems reikia nuoseklaus kadravimo fokusavimo metu. 
    Prieinamumas: Palyginti su originaliais „Canon“ RF objektyvais, „Sigma“ objektyvai paprastai yra pigesni ir siūlo aukštos kokybės optiką už prieinamą kainą. Nėra vaizdo stabilizavimo (IS): Nebent objektyvas aprūpintas optiniu stabilizavimu, tai priklausys nuo fotoaparato korpuso esančio vaizdo stabilizavimo (IBIS). Nors tai nėra problema RF korpusams su IBIS, tai gali būti trūkumas APS-C korpusams, kuriems trūksta stabilizavimo.
    Automatinis fokusavimas ir suderinamumas: Naujausi „Sigma“ objektyvai, skirti sistemoms be veidrodžių, turi greitą ir tikslią automatinio fokusavimo sistemas, suderinamas su „Canon RF“ AF sistemomis.  
    Kompaktiškas ir lengvas: „Sigma“ DN serijos objektyvai paprastai yra kompaktiški.  
  • Prenumeruok ir laimėk

    bendraukime soc. tinkluose