Sigma Contemporary 150-600mm F/5-6.3 DG OS HSM Canon EF

  • Sigma Contemporary 150-600mm F/5-6.3 DG OS HSM Canon EF

    Gamintojas
    Sigma
  • OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

    OBJEKTYVO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS, PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

    Privalumai Trūkumai
    Universalus priartinimo diapazonas: 150–600 mm židinio nuotolio diapazonas užtikrina puikų universalumą, leidžiantį fotografams iš toli užfiksuoti įvairius objektus. Kintama diafragma: f/5–6,3 maksimali diafragma yra gana siaurai atsiverianti, ypač ilgajame gale (600 mm), o tai gali būti ribota esant prastam apšvietimui.
    Optinis stabilizavimas: Optinio stabilizavimo (OS) sistema padeda sumažinti fotoaparato drebėjimą, o tai ypač naudinga fotografuojant laikant rankoje esant dideliam židinio nuotoliui. Dydis ir svoris: Nors objektyvas yra lengvesnis nei jo sportinis atitikmuo, objektyvas vis tiek yra gana didelis ir sunkus, todėl jį ne taip patogu naudoti nešiojant rankoje ilgą laiką.
    Vaizdo kokybė: paprastai objektyvas sukuria ryškius vaizdus, ​​ypač kadro centre. Objektyvo kokybė yra įspūdinga. Iškraipymas ir vinjetė: kai kurie naudotojai praneša apie pastebimus iškraipymus ir vinjetavimą, ypač esant kraštutiniams mastelio keitimo diapazonams. Tačiau juos dažnai galima ištaisyti po apdorojimo. 
    Konstrukcijos kokybė: objektyvas yra tvirtos konstrukcijos ir atsparus oro sąlygoms, todėl tinka įvairioms fotografavimo sąlygoms. Kraštų ryškumas: ryškumas linkęs mažėti link kraštų, ypač esant didesniam židinio nuotoliui.
    Įperkama kaina: Palyginti su kitais šios kategorijos objektyvais, „Sigma 150-600mm Contemporary“ siūlo gerą kainos ir kokybės santykį. „Bokeh“ kokybė: „bokeh“ (fono suliejimas) gali būti ne toks sklandus, palyginti su objektyvais su plačiau atsiveriančiomis diafragmomis.
    Pritaikomi nustatymai: objektyvą galima tinkinti naudojant Sigma USB doką, leidžiantį tiksliai sureguliuoti fokusavimo nustatymus ir atnaujinti programinę įrangą.  
       
  • mus rasite

    bendraukime soc. tinkluose